Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Informacje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kontakt

  • NIP: 771-25-98-983
  • E-mail:biuro@twojeleki.com.pl
  • Telefon44 645 98 48
    608-527-008
    600-397-313
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 20.00, w soboty 8.00 - 14.00
1 » LECZENIE RAN PRZEWLEKŁYCH2

LECZENIE RAN PRZEWLEKŁYCH

Przewlekłe rany to takie, których proces gojenia trwa co najmniej 8 tygodni. Ich leczenie jest bardzo trudne i towarzyszy mu nie tylko szereg nieprzyjemnych dolegliwości, ale i poważne ryzyko zakażenia całego organizmu. Do ran przewlekłych zaliczane są m. in. odleżyny, stopy cukrzycowe, owrzodzenia żylne podudzi czy oparzenia. Dla takich przypadłości przygotowaliśmy dla Państwa szereg produktów higienicznych – m.in. opaski, bandaże, plastry.

Rany przewlekłe – leczenie i higiena

Rany przewlekłe najczęściej dotyczą pacjentów w podeszłym wieku, a szczególnie tych, którzy cierpią na cukrzycę lub są długotrwale unieruchomieni. Wspólnym mianownikiem tego rodzaju schorzeń jest wywołanie poważnych powikłań polegających na miejscowym zaburzeniu krążenia w naczyniach krwionośnych, które z kolei skutkuje zaburzeniami w odżywianiu skóry. Uszkodzone tkanki nie są zaopatrywane w dostateczną ilość tlenu i składników odżywczych, czego efektem jest rozwój martwicy i towarzyszące mu ryzyko zakażenia ogólnoustrojowego.

Rany przewlekłe są wyjątkowo uciążliwe w leczeniu. Aby gojenie ran przewlekłych zakończyło się pełnym powodzeniem, ważne jest zastosowanie właściwego leczenia oraz dobór odpowiedniego opatrunku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wysokiej jakości opatrunków, dostosowanych do stopnia zaawansowania rany. Wszystkie opatrunki nie tylko przyśpieszają proces gojenia, ale i zapewniają pacjentowi maksymalny komfort, poprzez np. możliwość bezbolesnej manipulacji opatrunkiem czy pochłanianie i neutralizowanie wydzieliny z rany.

Szeroki wybór opatrunków na rany przewlekłe

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju higieniczne opatrunki przeznaczone do leczenia ran przewlekłych, np. opatrunki absorpcyjne, hydrożele, hydrowłókna, granulaty, opatrunki poliuretanowo-piankowe, hydrokoloidy, opatrunki półprzepuszczalne czy perforowane okłady okluzyjne.

Kluczowymi czynnikami decydującymi o skuteczności naszych opatrunków są stworzenie wilgotnego środowiska gojenia przewlekłej rany oraz zapewnienie jej odpowiedniego pH i wymiany gazowej. 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl