Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Informacje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kontakt

  • NIP: 771-25-98-983
  • E-mail:biuro@twojeleki.com.pl
  • Telefon44 645 98 48
    608-527-008
    600-397-313
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 20.00, w soboty 8.00 - 14.00

Medela

Medela

Medela: Historia Sukcesu

W ciągu 50 lat swej historii Medela z małej, rodzinnej firmy założonej w Szwajcarii stała się globalnym producentem zaawansowanych technologicznie odciągaczy pokarmu oraz podciśnieniowych technologii ssących dla medycyny.

Dalszy rozwój techniczny

W całej naszej historii nieustannie podnosiliśmy poprzeczkę, opracowując bezpieczny i efektywny sprzęt z wykorzystaniem najnowszych badań i wiedzy medycznej. Doprowadziło to do takich innowacji jak na przykład technologia 2-fazowego odciągania pokarmu, która dzięki naśladowaniu naturalnego rytmu ssania niemowlęcia pozwala uzyskać więcej mleka w krótszym czasie. Większość odciągaczy pokarmu firmy Medela korzysta z tej technologii. Najnowszą innowacją firmy Medela jest Calma, system do karmienia, który pozwala niemowlęciu zachować naturalne zachowania nabyte podczas karmienia piersią, dzięki czemu może ono regularnie ssać, oddychać i robić przerwy.
 

 

Specjalistyczna wiedza w dziedzinie technologii podciśnieniowych systemów ssących do zastosowań medycznych

Nasz dział ochrony zdrowia oferuje innowacyjne rozwiązania do drenażu klatki piersiowej, podciśnieniowego leczenia ran, ssaki chirurgiczne, ssaki medyczne, systemy zbierania wydzielin, profesjonalne systemy ssące, systemy ssące pomocne w czasie porodu. W naszym dziale ochrony zdrowia stworzyliśmy Thopaz, zaprojektowany w oparciu o badania naukowe nowoczesny system do cyfrowego drenażu klatki piersiowej. Wspomaga on wczesną rekonwalescencję i uruchomienie pacjentów po operacjach klatki piersiowej.
 

 

Klucz do Naszego Sukcesu

Kluczowym aspektem naszych dotychczasowych i obecnych osiągnięć jest konsekwentne koncentrowanie się na technologiach medycznych opartych na badaniach naukowych, co zapewnia nam nieustanną innowacyjność na polu rozwiązań wspomagających karmienie piersią oraz technologii ssących dla medycyny.
 

 

Działalność Medeli na świecie

Firma Medela została założona w roku 1961 przez Olle Larssona. Od tego czasu firma wytwarza swoje najważniejsze produkty Szwajcarii i USA, i posiada spółki zależne w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Zatrudniamy na całym świecie ponad 1000 osób.
 

 

Doświadczenie

Firmy zależne na trzech kontynentach oraz intensywna współpraca z ponad 90 firmami niezależnymi na świecie dało firmie Medela mocną pozycję rynkową. Dzięki regularnej komunikacji z partnerami, systematycznym szkoleniom i dobrym kontaktom z organizacjami lokalnymi, w naszej działalności spełniamy oczekiwania różnych kultur.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl